Podkreślimy najważniejszy moment Twojego eventu

EFEKTOWNE WYSTRZAŁY DYMU Z CO2

Kulminacyjne momenty koncertu lub innej imprezy (plenerowej bądź w zamkniętym pomieszczeniu) wymagają szczególnej oprawy. Słupy pary uzyskiwane dzięki dyszom Co2 należą do jednych z najbardziej spektakularnych, a przy tym bezpiecznych efektów scenicznych.

Na czym polega ten rodzaj atrakcji? Ze specjalnych armatek Co2 wystrzeliwany jest słup zimnej, białej pary, który wylatuje na wysokość od 5 do nawet 10 metrów. Po kilku sekundach efekt znika, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu ani zapachu. Zwykle podczas imprezy korzysta się co najmniej z kilku armatek, które ustawione są w taki sposób, aby słup pary wystrzelał w uprzednio zaplanowanym momencie.

Takie dysze z powodzeniem można stosować w miejscach o niedużej strefie bezpieczeństwa między widownią a sceną. Dzięki temu, że para jest zimna, atrakcje te można bez obaw wykorzystywać w zamkniętych pomieszczeniach – nie tylko jest ona zupełnie niegroźna dla widowni i artysty, lecz także nie uruchomi żadnych czujek przeciwpożarowych.

Idealne efekty wizualne, widoczne nawet w ciągu dnia

Dzięki swojej charakterystyce słupy pary nie są przeznaczone wyłącznie na imprezy odbywające się po zmroku, ale robią ogromne wrażenie nawet w świetle dziennym. Dla dodatkowego efektu można podświetlić je na wybrany kolor. Atrakcji wizualnej towarzyszą też efekty dźwiękowe. Szum towarzyszący wystrzeliwanej parze również podkreśla ważny moment koncertu lub innej imprezy.

Dysze Co2 – efekty ciche, głośniejsze i wysokie

Dzięki zaawansowanemu zapleczu technicznemu realizujemy projekty w oparciu o dysze Co2 ciche i głośne. Pierwsze z nich najlepiej sprawdzają się podczas imprez odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych. W tym przypadku efekt osiągamy dzięki słupom pary wysokim na 5 metrów ustawionym w pozycji V. Jeśli chodzi o realizacje głośne, to z powodzeniem mogą być one stosowane w otwartych przestrzeniach, na przykład na stadionach. Tutaj konieczne jest ustawienie wylotu dyszy Co2 w pozycji pionowej – wysokość słupa pary będzie wynosić około 8-10 metrów.

Imprezy sportowe i masowe

DYSZE CO2 W POMIESZCZENIACH

  • Wysoki wystrzał z armaty Co2
  • Efekty Co2 pionowy bądź inny układ
  • Rozdanie nagród, dekoracja zwycięzców

Efekty Co2 to bardzo widowiskowe efekty. Możemy zaprojektować dowolny pokaz z dyszami Co2, Nasze słupy pary mogą być podświetlone na dowolny kolor. Realizujemy różnego rodzaju imprezy we wnętrzach – od rozdania nagród po oficjalne dekoracje zwycięzców.

Profesjonalne maszyny Co2 zapewniają duży efekt!

Wystrzały Co2 na zewnątrz

  • Efekt wystrzału nawet do 8m
  • Możliwość wielu strzałów
  • Kompleksowa obsługa urządzeń

Nasze maszyny Co2 to certyfikowane i profesjonalne armaty Co2, które poradzą sobie nawet w warunkach zewnętrznych. Do każdej realizacji zapewniamy odpowiednio dużo bulti Co2, dzięki czemu efekt strzału pary można powtarzać wielokrotnie.

Setki kompleksowo zorganizowanych imprez w całej Polsce

ZASTOSOWANIE WYRZUTNI CO2

  • Wyrztunie co2 na imprezy sportowe
  • Wyrzutnie Co2 podczas rozdania nagród
  • Efekt Co2 podczas uroczystej gali
Podaj nam termin oraz miejsce swojej imprezy!
Kontakt