Fontanny iskier – do czego służą?

Imprezy okolicznościowe, firmowe eventy, gale, wydarzenia sportowe, a nawet koncerty. Fontanny iskier stały się częstym bywalcem wielu różnych wydarzeń, a to dlatego, że rzadko co może je aż tak urozmaicić! Potrafią nie tylko zapełnić puste przestrzenie czy doskonale zaaranżować tło, ale przy tym budować niezapomniane wrażenia, które zapadają w pamięć.

Pragniemy jednak nadmienić, że kwestia bezpieczeństwa każdego z uczestników imprezy jest dla nas najważniejsza. To dlatego też zawsze towarzyszymy pokazom iskier, a także odpowiadamy za uruchomienie naszych fontann. Są jednak pod tym kątem elastycznym rozwiązaniem, ponieważ technika, jaką są obsługiwane, pozwala na odpalenie ich zarówno na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz zabudowań.

Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą tego, że uwalniane iskry są zimne, dlatego nie stanowią zagrożenia poparzeniem. Ponadto w trakcie procesu nie wytwarza się dym, a całość zachodzących reakcji po uruchomieniu jest nietoksyczna, co stanowi dodatkową zaletę.

Cenny detal każdej imprezy

Nie trzeba przychodzić do nas z gotową wizją – chętnie pomożemy nie tylko w jej realizacji, ale i samym dopełnieniu programu. Wstępny zamysł pozwoli nam jednak na dobranie odpowiedniej wysokości fontanny. Nasze produkty mogą bowiem osiągać nawet do ponad pięciu metrów, dlatego dopasowanie wyboru jest bardzo istotne.

To samo tyczy się ich koloru oraz rozstawienia fontann. Usłana iskrami ścieżka czy ściana zimnego ognia to dokonały sposób celebracji istotnych eventów. Każda taka chwila wymaga osobnej, spersonalizowanej aranżacji, a nam zależy na tym, by była jak najbardziej efektowna, a dzięki temu też i niezapomniana.

Klasyczne złoto czy srebrne światełka uniwersalnie wpasują się w nastrój każdej imprezy, dzięki czemu można dobierać je do wybranego motywu przewodniego. Elegancja, glamour czy klasyczny bankiet – z pewnością uda nam się postawić na najlepszą opcję. A w razie wątpliwości służymy pomocą i swoim wieloletnim doświadczeniem odpowiemy na każde pytanie!