Podkreślimy najważniejszy moment Twojego eventu

EFEKT WOW GWARANTOWANY!

Jednym z najbardziej efektownych, a zarazem bezpiecznych sposobów na podkreślenie punktu kulminacyjnego danego eventu jest pokaz konfetti. Wystrzał tysięcy kolorowych kawałeczków papieru najczęściej uświetnia takie momenty, jak dekoracje zwycięzców zawodów sportowych, ale też wydarzenia muzyczne, jubileusze firm, uroczystości związane z wręczaniem nagród i temu podobne eventy. Nie jest to jednocześnie efekt pirotechniczny, a więc nie stwarza zagrożenia dla uczestników imprezy.

Armatki i działki do pokazów konfetti

Możemy pochwalić się szeroki zapleczem technicznym. Maszyny, które posiadamy na wyposażeniu, są produkowane przez Magic FX – renomowaną i uznaną na świecie firmę z Holandii, która specjalizuje się w efektach scenicznych. Maszyny są wyposażone w regulowaną wysokość wystrzału – ta maksymalnie wynosić może nawet do 25 metrów. Dzięki tej funkcji można też „zapanować” nad jego kierunkiem. Sprawia to, że maszyny z powodzeniem można dostosowywać do różnych lokalizacji – sprawdzą się zarówno na zamkniętej hali sportowej, jak i na otwartym stadionie.

Efektowne, kolorowe i bezpieczne pokazy

W naszej firmie dysponujemy bardzo szeroką gamą kolorystyczną konfetti: dostępne są na przykład opcje złote, srebrne, niebieskie, czerwone, pomarańczowe, zielone, różowe, itp. Umożliwia to dostosowanie barw do ogólnej oprawy wydarzenia. Podczas wręczania nagród i medali najlepiej sprawdza się złoto, znakomity efekt daje też zmieszanie kilku barw ze sobą. Wystrzelone ze specjalnej armatki lub maszyny podwieszanej u sufitu, będą wirowały w powietrzu, tworząc wyjątkowy klimat wydarzenia.

Konfetti, które wykorzystujemy podczas pokazów, posiada atesty niepalności i nie przewodzi prądu, zatem bez problemów może być używane w sąsiedztwie sprzętu i przewodów elektronicznych. W trosce o środowisko naturalne oferujemy też opcje biodegradowalne.

Pokazy konfetti można zastosować samoistnie lub połączyć z innymi efektami scenicznymi z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi.

Bezpieczne do użytku w środku, certyfikowane

KONFETTI W ŚRODKU

  • Certyfikowane płatki konfetti
  • Maszyny o regulowanym wystrzale
  • Dowolny kolor i kształt
Wystrzał z profesjonalnej armaty

Konfetti na zewnątrz

  • Duży wybór kształtów oraz kolorów
  • Profesjonalne maszyny - długi, ciągły wyrzut efektu
  • Certyfikowane konfetti, bezpieczne do użytku wewnątrz i biodegradowalne
Setki kompleksowo zorganizowanych imprez w całej Polsce

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Podaj nam termin oraz miejsce swojej imprezy!
Kontakt