Najpopularniejsze atrakcje na pierwszy taniec

PIERWSZY TANIEC

Wybór najpopularniejszych pomysłów na pierwszy taniec. Zobacz, jak nasze profesjonalne maszyny do efektów mogą świetnić Twój weselny pierwszy taniec.

Najbardziej popularny efekt na wesele

Ciężki dym - taniec w chmurach

 • Profesjonalny dym, nie pozostawia mokrej podłogi.
 • Gęsta chmura, nie unosi się w czasie tańca
 • Wydajna maszyna, równomierny efekt nawet na dużych salach

Taniec w chmurach (ciężki dym) to najpopularniejsza forma uświetnienia pierwszego tańca. Szukasz pomysłu na weselny taniec? Nasz ciężki dym to uniwersalny i widowiskowy sposób na to, jak zaskoczyć Gości i poczuć się wyjątkowo! Usługę ciężkiego dymu na wesele świadczymy na terenie całej Polski.

Totalna nowość! Weselny taniec w iskrach!

Zimne iskry - fontanny iskier

 • Certyfikowane urządzenia, bezpieczne do użytku w środku
 • Widowiskowy efekt fontanny iskier
 • Efekt bez hałasu oraz dymu

HIT! Nowe maszyny do zimnych iskier to hit weselnego pierwszego tańca. Słupy iskier można łączyć z efektem ciężkiego dymu, co spowoduje, że Wasz pierwszy taniec zostanie w pamięci Gości na długo. Przy opcji maszyn sparkular i maszyny do ciężkiego dymu na tym samym weselu oferujemy atrakcyjne rabaty i ceny!

Poczuj się gwiazdą na swoim weselu! Zatańcz w płatkach konfetti!

Konfetti - dowolny kształt i kolor

 • Duży wybór kształtów oraz kolorów
 • Profesjonalne maszyny - długi ciągły wyrzut efektu
 • Certyfikowane konfetti, bezpieczne do użytku wewnątrz

Kolorowe konfetti na Twoje wesele! Profesjonalna armata konfetti, która wystrzeliwuje efektowym konfetti na przykład w czasie pierwszego tańca. Na wesele oferujemy duży wybór kształtów i kolorów, na przykład seduszkowe konfetti lub złote konfetti.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie przygotować!

INNE PROPOZYCJE

Wesele to nie tylko pierwszy taniec! Zapoznaj się z naszymi ofertami atrakcji na wesele. Wszystkie z nich są ciche, ekologiczne i możliwe do wykorzystania we wnętrzu.

Godne podkreślenie ważnego momentu

OPRAWA TORTU WESELNEGO

 • W przypadku tortu na zewnątrz duża ilość efektów
 • Wodospady i fontanny iskier
 • Cicha i widowiskowa atrakcja

Oprawa tortu weselnego to idealny pomysł na weselny tort. Szczególnie proponujemy atrakcję do tortów w plenerze. Tort weselny możemy ozdobić iskrami w różnych konfiguracjach. Efektowny tort weselny to pretekst do widowiskowych zdjęć.

Sprawdź naszą ofertę pokazów na wesela

POKAZY WESELNE

FIRESHOW

LASERSHOW

PIROTECHNIKA

Oryginalny pomysł na pierwszy taniec!

Chcesz się wyróżnić? Nie masz pomysłu na swój weselny pierwszy taniec? Nie martw się! Załatwimy to za Ciebie! Dzięki naszym efektom Twój weselny pierwszy taniec stanie się niezapomnianą i pełną pozytywnej energii chwilą. Realizujemy kompleksowo efekty podczas pierwszego tańca. Zapewniamy profesjonalne maszyny wraz z obsługą. W czasie przygotowań do wesela czynimy wszelkie niezbędne ustalenia z salą weselną.

Cicha pirotechnika na wesele

Najnowsze trendy wskazują, że cicha pirotechnika cieszy się coraz większą popularnością. Możemy stworzyć niesamowite ozdoby do tortu weselnego. Używamy bezpiecznych maszyn do zimnych iskier oraz certyfikowanych ładunków scenicznych. Ładunki te nie emitują hałasu ani szkodliwego dla zdrowia dymu. Nasza propozycja to idealny pomysł na tort w plenerze.

Podaj nam termin oraz miejsce swojej imprezy!
Kontakt