Efekty sceniczne wewnętrzne

Efekty sceniczne wewnętrzne najczęściej tworzymy przy okazji ważnych uroczystości, takich jak jubileusze firm, lub prezentacje produktu, często wykorzystujemy je także do oprawy wizualnej imprez modowych. Z powodzeniem można je także wykorzystać na imprezach weselnych, na przykład do stworzenia niezwykłej oprawy pierwszego tańca. Efekty sceniczne wewnętrzne charakteryzują się bogatą gamą kolorów, jak np. w przypadku konfetti, czy serpentyn, a także są niezwykle bezpieczne jak chociażby Sparkulary – wytwornice iskier, czy wytwornice ciężkiego dymu.

Cechy charakterystyczne efektów wewnętrznych:

bardzo bezpieczne,

mogą być usytuowane w bliskiej odległości od widzów i uczestników,

nie jest to pirotechnika,

 

 

Zobacz rodzaje efektów scenicznych wewnętrznych

Efekty sceniczne wewnętrzne to bardzo bezpieczne efekty. Mogą być ustawiane w bliskiej odległości od publiczności.

Sparkulary - wytwornice iskier

Obecnie nowością na rynku światowym są Sparkulary – wytwornice iskier. Sparkulary są urządzeniami, które wytwarzają snopy iskier do 5m. a ich ciągły czas używania to nawet 8 minut. Efekt jest niezwykle przyjazny dla środowiska, nie wytwarza dymu, nie wydziela zapachu, nie jest palny.Urządzenia posiadają odpowiednie atesty, mają CE, a także kartę charakterystyki proszku. Doskonałe jako tło do imprez modowych, prezentacji produktu, imprez firmowych, pierwszego tańca, imprez muzycznych.

Pokazy konfetti

Pokazy konfetti doskonale sprawdzają się podczas imprezy firmowej, wręczania nagrody, podkreślenia ważnego momentu, prezentacji produktu, wyróżnienia dla zwycięzcy, imprezy sportowej. Dysponujemy bardzo bogatą gamą kolorystyczną konfetti: złote, srebrne, niebieskie, czerwone, pomarańczowe, zielone, różowe, itp. Konfetti posiada atesty niepalności i nie przewodzi prądu, jest również biodegradowalne. Dlatego z powodzeniem może być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ważna jest gwarancja jakości np. na imprezach modowych.

Wytwornice ciężkiego dymu

Pokaz ciężkiego dymu idealnie sprawdzi się podczas imprezy modowej, prezentacji produktu, itp. Ciężki dym tworzy spektakularny efekt nisko płożących się chmur. Dzięki profesjonalnym maszynom nasz dym nie pozostawia mokrych śladów na podłodze, jest bezwonny i całkowicie nieszkodliwy. Nasze maszyny mogą wytworzyć dym bardzo niski o dużej gęstości, jak również wyższy sięgający do pasa i nieco rzadszy. To również doskonały dodatek do pierwszego tańca.

Skontaktuj się z nami

48 604639298