Podkreślimy najważniejszy moment Twojego eventu

Fontanna iskier - iskry na każdą okazję

W naszej firmie specjalizujemy się w bezpiecznych efektach scenicznych. Imprezy odbywające się zarówno wewnątrz, jaki na zewnątrz można uświetniać na wiele sposobów, niekoniecznie z wykorzystaniem pirotechniki. W podkreślaniu kulminacyjnego momentu koncertu, dekoracji zwycięzców lub gali wręczenia nagród świetnie sprawdzają się na przykład konfetti, pokazy laserowe, dysze CO2, a także produkty będące przedmiotem tej oferty, czyli fontanny iskier. Jeśli poszukujesz bezpiecznej, ale i spektakularnej oprawy imprezy, przyjrzyj się bliżej tej propozycji.

Regulowana wysokość snopów iskier
Użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że efekt fontanny można regulować zgodnie z potrzebami. Wysokość wystrzeliwanego snopa może osiągnąć od 0,5 do nawet 5,5 metra. Można więc dostosować je w zależności od wysokości i układu obiektu, w którym odbywa się dany event. Ustalony może być też czas trwania efektu, a fontanna może być odpalona w dowolnym momencie.

Wiele możliwości wykorzystania
Fontanny iskier można ustawić na brzegach sceny, wokół podium czy też wzdłuż ścieżki lub modowego wybiegu – dzięki temu, że są to efekty bezpieczne, praktycznie nie ma ograniczeń co do ich rozmieszczenia. Kilka snopów w niedalekiej odległości, które wybuchają w tej samej chwili, pomaga w stworzeniu nastroju ekscytacji i ożywienia. Wystrzał iskier sygnalizuje, że mamy do czynienia z najważniejszym momentem wydarzenia, a ich odpowiednie ustawienie podpowiada nam, gdzie kierować nasz wzrok.

Komfort uczestników i brak zagrożenia pożarowego
Bezpieczeństwo korzystania z takiego efektu potwierdzają atesty i karty charakterystyki. Wytwarzane iskry nie są gorące, cechują się za to bezwonnością i brakiem dymienia. Dzięki temu nie wpływają negatywnie na wrażenia uczestników eventu, nie przeszkadzają prowadzącym ani artystom występującym na imprezie, ani nie uruchamiają czujników przeciwpożarowych. Warto wybrać właśnie te fontanny, jeśli zależy nam na efekcie scenicznym, który będzie zarówno bardzo widowiskowy, jak i bezpieczny.

Podaj nam termin oraz miejsce swojej imprezy!
Kontakt