Prezentacja sprzedażowa produktu

Nie trzeba być specjalistą od marketingu by zdawać sobie sprawę z tego, że atrakcyjny sposób prezentacji produktu ma olbrzymie znaczenie w budowaniu zainteresowania nim klientów. W naszej firmie pomagamy osiągnąć ten efekt za pomocą wytwornic ciężkiego dymu, snopów iskier czy też dysz CO2. Dostarczane przez nas urządzenia na eventy zapewniają, że wydarzenie, na którym prezentowany jest nowy wyrób lub usługa danej marki, wywoła wrażenie na wszystkich jego uczestnikach.

Jakie eventy obsługujemy?

Prezentacje produktów mogą być bardzo różne. To na przykład premiery nowych modeli samochodów, rozmaitych urządzeń do domu, maszyn czy konstrukcji. Zdarza się też, że dotyczą wyrobów niematerialnych – na przykład gier komputerowych lub innowacyjnych technologii. Nie istnieją żadne ograniczenia wobec branży, jaka może skorzystać z naszych usług.

Jakie maszyny do efektów specjalnych wykorzystujemy podczas premier produktów?

Tego typu eventy często odbywają się w pomieszczeniach zamkniętych. Ważne jest więc, by urządzenia użyte podczas imprezy były do takich obiektów dostosowane. W naszej firmie korzystamy z efektów, które nie są pirotechniką. Nie istnieje więc prawdopodobieństwo, że uruchomią one alarm przeciwpożarowy. Nie stanowią też zagrożenia dla prowadzących event ani dla zgromadzonej widowni. Przykładem takich efektów są:

  • wytwornice zimnych iskier: można ustawić wysokość wystrzeliwanego snopu iskier i tym samym dostosować ją do wysokości sufitu – dzięki temu dobrze sprawdzą się w wielu wnętrzach. Uprzednio zaplanować można też czas wystrzału, tak aby przypadł na kulminacyjny moment;
  • dysze pary/CO2/ciężkiego dymu: dla większego efektu dym można dodatkowo podświetlić na wybrany kolor. Podobnie jak przy fontannach iskier, tu również można ustawić wysokość słupa dymu i moment jego wystrzału. Jest on zimny i bezzapachowy, dlatego nie stanowi żadnego zagrożenia.

Prezentacja produktów dotyczy też reklam telewizyjnych i internetowych. W nich również bierzemy udział, dbając o to, by proponowane przez nas efekty sceniczne idealnie prezentowały się na ekranie. Tutaj jednak specyfika pracy jest nieco inna niż w wypadku eventów na żywo.

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

48 604639298