Imprezy modowe

Z pomocą naszej firmy można uświetnić mnóstwo różnych eventów. Ciężki dym, wystrzały konfetti czy też wytwornice iskier sprawdzą się nie tylko na koncertach – urozmaicą również pokazy mody. W Tryton Efekty zajmujemy się przygotowywaniem opraw na prezentacje nowych kolekcji ubraniowych, pokazy fryzur oraz inne imprezy o pokrewnej tematyce. Posiadamy duże doświadczenie w pracy nad eventami o takim charakterze. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usługi, mogą liczyć na naszą wiedzę oraz oczywiście na maszyny do efektów scenicznych, których używamy na co dzień.

Impreza godna zapamiętania

Pokazy mody w obecnej chwili często przyjmują formę istnego spektaklu. O oprawach na największych światowych wybiegach prowadzone są dyskusje i pisane są artykuły. Nawet na imprezach mniejszego kalibru niezwykle ważną rolę odgrywa ich scenografia i choreografia. Efekty sceniczne są ich bardzo ważną częścią, nie mniej znaczącą niż oświetlenie lub muzyka.

Za pomocą ciężkiego dymu, wytwornic iskier czy też wystrzałów konfetti można przygotować oprawę eventu, która wywoła ogromne wrażenie. Ale co ważne, swoim rozmachem nie przysłoni przy tym głównych „bohaterów” wieczoru – najmodniejszych kreacji i fryzur. W naszej firmie dbamy o to, by efekty na imprezy modowe były idealnie dostosowane do charakteru wydarzenia. Udaje się nam to między innymi poprzez dobór właściwych maszyn.

Widowiskowość oraz bezpieczeństwo uczestników

Pokazy mody i fryzur z reguły są eventami odbywającymi się wewnątrz budynku. W naszych projektach korzystamy więc z maszyn dostosowanych do pracy w takich warunkach. Dysze CO2, fontanny iskier i wystrzały konfetti należą do efektów scenicznych, które są bezpieczne dla uczestników. Nie korzystamy z pirotechniki, a proponowane przez nas rozwiązania nie są gorące, a zamiast tego – chłodne i bezwonne. Mogą więc być ustawiane nawet bardzo blisko wybiegów i podestów. Ich liczbę, częstotliwość pracy i inne parametry można swobodnie dostosowywać do wymagań klienta, tworząc w ten sposób bardzo widowiskową imprezę.

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

604 639 298