Realizacje

Pokaz konfetti-fontanny iskier-Tryton efekty

Pokaz konfetti i fontanny iskier wykonane podczas dekoracji na imprezie sportowej. Grand Prix w Toruniu, czyli jedna z najważniejszych imprez żużlowych na świecie. Złote konfetti i ściana wytwornic iskier,. Zobaczcie krótki film z dekoracji:

Taniec w chmurach – wesele Marcina i Patrycji

Zbliża się nowy sezon wszelkiego rodzaju imprez, zarówno miejskich, firmowych i prywatnych. I właśnie do osób prywatnych kierujemy ofertę związaną z pierwszym tańcem. Na przykładzie Marcina i Patrycji, chcemy Wam pokazać jak ciekawie i nietuzinkowo może wyglądać pierwszy taniec. Wiemy, że jest to pierwszy i najważniejszy element wesela, pierwszy taniec rozpoczyna zabawę, i jest on...

Pokaz mody i nasze efekty

Często pracujemy przy różnego typu imprezach związanych z modą. Dzięki różnorodności naszych urządzeń możemy zapewnić takie efekty, o które chodzi naszym zleceniodawcą. W tym przypadku na pokazie mody ciekawym rozwiązaniem stał się efekt ciężkiego dymu, który towarzyszył modelką podczas prezentacji, następnie stał się doskonałym uzupełnieniem dla finału. W realizacjach modowych ciężki dym – czyli dym...

Gala MMA Gniezno 2019

Impreza sportowa, Gala MMA w Gnieźnie, robimy dysze CO2.

Obchody 11 listopada Poznań 2019

Gotowi do startu, obchody 11 listopada w Poznaniu 2019, wystrzelimy ponad 40 tub serpentyn w kolorach biało-czerwonych oczywiście.

Puchar Polski Kobiet – 2019

Tym razem jesteśmy w Gnieźnie i upiększamy wręczanie Pucharu Polski Paniom.

Puchar Polski Mężczyzn – ZPRP – 2019

Jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych dla piłkarzy ręcznych, czyli Puchar Polski, było bardzo emocjonująco.

Gromee – koncert 2019

Praca z uznanym i ważnym producentem muzyki w Polsce, czyli Gromeem. Jest miło i sympatycznie, a muzyka bardzo energetyczna.

Impreza firmowa

Jesteśmy na imprezie firmowej. Mamy przyjemność pracować z tak uznanym zespołem jak De Mono. W trakcie imprezy zostają użyte słupy pary, czyli dysze Co2, a także snopy iskier, czyli Sparkulary.