Koncerty i wydarzenia sportowe, premiery i otwarcia obiektów, gale, jubileusze i imprezy firmowe

Na naszym koncie znajduje się wiele eventów, na które dostarczaliśmy rozmaite efekty sceniczne. W ramach naszej działalności zajmujemy się przygotowywaniem opraw na imprezy o różnej wielkości i randze. Korzystamy z urządzeń i maszyn, które zapewniają bezpieczną zabawę, a przy tym są bardzo widowiskowe.

Atrakcyjne i ekscytujące urozmaicenie eventu

Do zalet naszych efektów scenicznych z pewnością należy zaliczyć fakt, że nie mają one nic wspólnego z pirotechniką. Wręcz przeciwnie, są one bardzo bezpieczne, a do tego nie mniej atrakcyjne. O jakich efektach scenicznych mowa? Wydarzenia i imprezy mogą być uświetnione między innymi poprzez pokazy konfetti i pokazy laserowe, fontanny iskier, wytwornice ciężkiego dymu czy też dysze CO2. Zajmujemy się przygotowaniem oprawy eventów odbywających się wewnątrz, jak i w plenerze – maszyny, z których korzystamy, świetnie sprawdzą się w różnych warunkach.

Niezależnie od tego, czy jest to fontanna iskier, wystrzał z dysz CO2 czy też pokaz konfetti, najważniejsze jest opracowanie odpowiedniego momentu na ich zaprezentowanie. Może to być określony fragment występu, moment zaprezentowania zwycięzcy na scenie podczas gali wręczania nagród, albo chwila na pamiątkowe zdjęcie na imprezie firmowej. Wystrzał konfetti czy też fontanna iskier podkreśli wyjątkowy charakter wybranego momentu i zwiększy ekscytację uczestników wydarzenia.

Efekty sceniczne na eventy

W ramach naszych usług umożliwiamy dopasowanie efektów scenicznych do wymagań lokalizacji, w jakich odbywają się imprezy, a także do życzeń klientów. Przykładem może być ustawienie wysokości wystrzału dyszy CO2 czy też wybór koloru konfetti. Nasze doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie doradzić wybór najlepszego urządzenia. Dzięki nam każde wydarzenie, gala lub bankiet stanie się bardziej ekscytująca. W celu zamówienia obsługi eventu zapraszamy do kontaktu – wszystkie dane można znaleźć na dole strony.

 

 

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

604 639 298