Zobacz rodzaje efektów specjlanych na wesele

Efekty specjalne na wesele są z pewnością niezapomnianą atrakcją. A przy tym są w pełni bezpieczne, nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.

CIĘŻKI DYM

Ciężki dym na pierwszy taniec jest niesamowitą atrakcją. Stanowi niemal juz integralną część tańca młodej pary. Często młodzi wykorzystują efekt ciężkiego dymu, aby pochwalić się swoją tak długo przygotowywaną choreografią. Często zdarza się, że jest to także niezwykle skuteczne lekarstwo na tremę przed występem. Podsumowując taniec w chmurach jak również jest nazywany przez młodych to dobre i atrakcyjne rozwiąznie, a przy tym niedrogie. Ciężki dym wytwarzamy z profesjonalnych maszyn, które nie pozostawiają mokrej nawierzchni. 

 

 

Fontanny iskier - Sparkulary

Snopy iskier to bardzo atrakcyjne efekty sceniczne, które stanowią dodatek do cięzkiego dymu lub mogą zostać użyte zupełnie niezależnie. Fontanny iskier lecą na około 3 metry i są w pełni bezpieczne. Nie jest to pirotechnika, w związku z czym mogą zostać one użyte wewnątrz pomieszczeń. Fontanny są bezwonne i nie pozostawią dymu. Najlepiej użyć dwie lub trzy sztuki jednocześnie.

BIAŁE MOTYLKI

Białe motylki to nic innego jak pokaz konfetti. Z tym, że konfetti jest zrobione w kolorze białym z bardzo lekkiego pergaminu w kształcie motylków. Pokaz konfetti w tym przypadku wygląda, jakby rzeczywiście z nieba leciały białe motyle. Jest to dobry dodatek do ciężkiego dymu, ale także może stanowić oddzielny pokaz na pierwszy taniec.

OPRAWA SCENICZNA TORTU

Doskonała alternatywa zamiast tradycyjnego wjazdu tortu. Tort może zostać wkomponowany w niezwykłą scenerię efektów scenicznych takich jak fontanny iskier, flashe, czy wodospad pirotechniczny. Efekty sceniczne są bardzo bezpieczne, bezpieczna odległość jaka musi zostać zachowana to zaledwie 5 metrów. Tort może zostać zaprezentowany inaczej niż tradycyjnie, a zdjęcia pary młodej na tle takich efektó na pewno będą oryginalne.

FONTANNY, WODOSPADY, PŁONĄCE NAPISY

Efekty sceniczne, takie jak fontanny wodospady, płonące napisy są niezastąpioną ofertą wszędzie tam, gdzie nie chcemy hałasu. Jest to tzw. cicha pirotechnika, która nie straszy zwierząt i podobnie jak inne efekty sceniczne jest bezpieczna, a widzowie mogą być w pobliżu, np. około 5 metrów.  Kiedy chcemy zaskoczyć swoich gości atrakcją weselną i nie chcemy, aby był to tradycyjny pokaz sztucznych ogni, wówczas takie rozwiązanie jest bardzo atrakcyjne i bardzo eko. Zyskujemy tutaj kilka rzeczy: nietypowa atrakcja, zaskoczenie swoich gości, ciche efekty, które nie mają wpływu na zwierzęta.

Skontaktuj się z nami

604 639 298