Wsparcie

Wsparcie na każdym etapie realizacji

Na każdym etapie realizacji pomagamy, wspieramy, rozmawiamy, dyskutujemy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Wasze działania. Tworzymy spójną koncepcję prezentacji. Pokazujemy zalety i korzyści z zastosowania różnych efektów scenicznych. Po prostu współpracujemy z Tobą. 

Bezpieczeństwo

Tworzone przez nas efekty są zawsze bezpieczne, staramy się o komfort podczas realizacji – dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych zleceniodawców. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, sporządzamy odpowiednią dokumentację techniczną. Współpracujemy z działami technicznymi obiektów, a także przedstawicielami BHP i p.poż.

Urządzenia

Urządzenia, których używamy do naszych realizacji mają odpowiednie atesty. Również posiadamy karty charakterystyk materiałów, które wykorzystujemy do produkcji np. ciężkiego dymu, czy fontann iskier. Ogólnie ujmując, na każdym etapie realizacji staramy się zadbać o komfort Waszej pracy.  

Współpraca

Na każdym etapie realizacji zawsze staramy się być w kontakcie z naszym zleceniodawcą. Począwszy od szczegółowej oferty, omówienia poszczególnych efektów, a kończąc na wizji lokalnej miejsca. Dla nas ważne jest dokładne określenie oczekiwań, a następne rzetelne opracowanie techniczne, i ostateczna realizacja. 

O naszej firmie

W skrócie o naszej firmie

Działamy w branży eventowej od bardzo dawna. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne i przede wszystkim doświadczenie, którego nie da się wycenić. Jesteśmy długoletnim partnerem wielu znanych firm produkcyjnych i realizacyjnych, a także dużych agencji eventowych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Tryton Efekty Zespół

Pokaz sztucznych ogni - pokaz fajerwerków - fajerwerki - Tryton efekty